Największy wybór hoteli i apartamentów w Livigno
W naszej ofercie znajduje się 50 hoteli oraz 131 apartamentów

Rezerwacja i infolinia
tel. 58 500 80 55

Pojedź z nami autokarem do Livigno

Oferujemy Państwu możliwość przejazdu do Livigno naszymi komfortowymi autokarami. Wszystkie autokary wyposażone są w toaletę, barek, klimatyzację oraz sytstem audio/video.

Koszt przejazdu na trasie Polska - Livigno - Polska (przejazd w dwie strony):

  • Oferta dla klientów rezerwujących wyjazd w skilivigno.pl:


400 zł/os: Bielsko Biała, Katowice
400 zł/os: Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Gdańsk, Szczecin, Poznań

  • Oferta dla klientów rezerwujących tylko przejazd:

450 zł/os: Bielsko Biała, Katowice, Wrocław
500 zł/os: Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Gdańsk, Szczecin, Poznań

  • Miejsca i godziny odjazdów autokarów do Livigno:


15:00 WARSZAWA: Dworzec Zachodni PKS, stanowisko nr 13
16:50 ŁÓDŹ: Stacja paliw Lukoil ul. Rydza Śmigłego
18:00 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI: Stacja paliw Statoil z McDonald's przy trasie E75 kierunek Katowice
19:10 CZĘSTOCHOWA: Stacja paliw BP z McDonald's przy trasie E75 kierunek Katowice
20:30 KATOWICE: Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi
21:15 GLIWICE: Parking przy CH Europa Centralna przy McDonald's 
22:00 ŻORY:  Stacja paliw BP przy hurtowni Eurocash "Cash & Carry" ul. Północna 5
19:00 KRAKÓW: Parking przy stadionie Wisły, ul. Reymonta 22
22:45 BIELSKO-BIAŁA: Stacja paliw Orlen, ul. Warszawska 357 , przy trasie E75 przed zjazdem na Cieszyn
15:00 Gdańsk: Dworzec Główny PKP, międzynarodowy przystanek autobusowy
21:00 Szczecin: Parking pod Trasą Zamkową przy Baszcie 7 Płaszczy
20:00 Poznań: Dworzec Letni PKP

  • Regulamin przejazdu dla podróżujących autokarem:
     

·         Wszystkie wyjazdy organizowane są autokarami KLASY LUX wyposażonymi w barek, toaletę, klimatyzację. W przypadku małej liczby Klientów dopuszczalny jest transport mniejszym środkiem transportu (brak toalety i/lub barku) – dotyczy to zarówno transportu na trasie Polska – Włochy, jak również transportu do poszczególnych hoteli oraz na stoki.

·         Średni czas przejazdu do Włoch to około 18 godzin ze Śląska i 24 godziny w Warszawy. Może on jednak ulec skróceniu lub wydłużeniu w zależności od warunków drogowych i atmosferycznych.

·         Należy mieć na uwadze, iż w przypadku utrzymujących się niskich temperatur zarówno barek, jak i toaleta mogą zostać wyłączone z użytku z powodu zamarzania przewodów. Barek obsługiwany jest wyłącznie na postojach.

·         Miejsca w autokarze są numerowane i przydzielane w biurze. W momencie podpisania Umowy-Zgłoszenia Klienci mogą zgłaszać swoje preferencje dotyczące zajmowanych w autokarze miejsc (np. ze względu na chorobę lokomocyjną lub inne okoliczności). Będą one uwzględnione przez Organizatora w miarę możliwości i wziąwszy pod uwagę kolejność zgłoszeń.

·         W trakcie przejazdu postoje autokaru dostosowane są do przerw związanych z czasem pracy kierowców i odbywają się co ok. 4-4,5 godziny. Ze względu na niewielką pojemność zbiorników toalety i niewielką liczbę miejsc na trasie, gdzie możliwe jest ich opróżnienie, zaleca się korzystanie z WC w autokarze wyłącznie w sytuacjach awaryjnych.

·          Każdy uczestnik ma prawo do przewozu 1 torby podróżnej (NIE WALIZKA LOTNICZA) o wadze do 20 kg, 1 sztuki bagażu podręcznego do 5 kg, jednej pary nart wraz z kijkami LUB deski snowboardowej (w pokrowcu) oraz 1 pary butów (w pokrowcu). Obsługa może odmówić zabrania dodatkowych sztuk bagażu z powodu braku miejsca w lukach bagażowych. Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione na pokładzie autokaru, a ewentualny odbiór rzeczy znalezionych po imprezie odbywa się na koszt Klienta. Zalecamy opisanie każdej sztuki bagażu nazwiskiem oraz adresem zamieszkania – Organizator nie odpowiada za ewentualne zamiany bagażu przez uczestników.

·         W autokarach obowiązuje zakaz palenia tytoniu i picia alkoholu. Organizator ma prawo odmówić przewozu Klientów będących pod wpływem alkoholu i/lub narażający innych podróżnych na nieprzyjemności. Dotyczy to zarówno podróży w kraju, jak i za granicą.

·         W trosce o komfort wszystkich podróżnych oraz czas trwania przejazdu, 20 minutowe spóźnienie spowoduje zwolnienie Organizatora z obowiązku zabrania Klienta na pokład.

·         Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany miejsca oraz godziny odjazdu autokaru, o czym zostaną Państwo poinformowani najpóźniej 24 godziny przed odjazdem.