Największy wybór hoteli i apartamentów w Livigno
W naszej ofercie znajduje się 50 hoteli oraz 131 apartamentów

Rezerwacja i infolinia
tel. 58 500 80 55

Płatności

Szybko, sprawnie, bez zbędnych formalności!

Po wyborze oferty i potwierdzeniu jej przez nasz system,  możecie Państwo przejść bezpośrednio do płatności za pomocą bezpiecznego serwisu transakcyjnego Transferuj.pl lub wykonać przelew bankowy.

System Transferuj.pl współpracuje z ponad 40 bankami istniejącymi w Polsce co umożliwia zapłatę przy pomocy ponad 40 kanałów płatności. Przelewy można dokonywać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Honorujemy również płatności kartami VISA i MasterCard.

Za płatność kartą kredytową przez internet odpowiada firma Elavon. Płatności kartą kredytową przez internet realizowane są w czasie rzeczywistym.

Jeżeli wykonacie Państwo płatności przez serwis transakcyjny zostanie ona natychmiast przesłana do nas i zaksięgowana, co jest równoznaczne z zakończeniem rezerwacji i dokonaniem sprzedaży. W przypadku przelewu bankowego cała transakcja może potrwać do kilku dni w zależności od terminów płatności w Państwa banku.
 

  • UWAGA:


Wpłata zaliczki  w wysokości 30% ustalonej ceny dokonuje rezerwacji wyjazdu, pozostałe 70% należy wpłacić na 30 dni przed datą rozpoczęcia imprezy turystycznej. W przypadku wyjazdów, gdzie termin od podpisania umowy do dnia wyjazdu  jest krótszy niż 30 dni należy wpłacić całość należności w dniu podpisania umowy.