Największy wybór hoteli i apartamentów w Livigno
W naszej ofercie znajduje się 50 hoteli oraz 131 apartamentów

Rezerwacja i infolinia
tel. 58 500 80 55

O nas

Jesteśmy ludźmi z pasją, do życia, do pracy i do zabawy.  Mamy w sobie siłę, odwagę i pogodę ducha. Kochamy sport i wszystkie emocje, które ze sobą niesie. Uważamy, że nie ma rzeczy niemożliwych. To wspaniale, że chcesz dzielić z nami tą przygodę.

Naszą misją stało się propagowanie białego szaleństwa na nartach zjazdowych, snowboardzie i nartach biegowych.

Po wielu latach doświadczenia w organizowaniu wyjazdów do Livigno, stwierdziliśmy, że czas pokazać to magiczne miejsce wszystkim miłośnikom sportów zimowych. Od 2008 roku zorganizowaliśmy zimowe wyjazdy dla kilku tysięcy zadowolonych klientów.  

Dołącz do nich, bo Livigno to idealne miejsce dla fanów wszelkich zimowych sportów.  Doskonale przygotowanie stoki narciarskie, z pełną infrastrukturą, są długie i nasłonecznione. Sezon narciarski trwa tutaj od listopada do maja. Trasy o łącznej długości ponad 115 km mają zróżnicowany stopień trudności, pozwalający na dobrą zabawę wszystkim uczestnikom. Dolina  zapewnia wspaniałe warunki do narciarstwa biegowego, zarówno dla zaawansowanych biegaczy jak i dla początkujących. W pobliżu wyciągów i w samym miasteczku znajduje się wiele atrakcji dla dzieci.

Nie można się nudzić w Livigno.

Po szusowaniu w białym puchu można odpocząć i zjeść pyszne jedzenie w licznych barach, restauracjach, a wieczorem poszaleć w pubach i dyskotekach. Odpocząć i zregenerować siły w SPA, na basenie lub w gorących źródłach, w pobliskiej miejscowości. Nie bez znaczenia jest strefa wolnocłowa, która oferuje swoim gościom mnóstwo sklepów z atrakcyjnymi artykułami.

Chcemy aby każdy choć raz zobaczył to magiczne miejsce ukryte wysoko w górach. Wybieramy dla Was najpiękniejsze, najlepiej położone i świetnie wyposażone apartamenty i hotele w Livigno, służymy dobrą radą, dzielimy się doświadczeniami, organizujemy Wam najlepszą wycieczkę na narty czy deskę. Jeśli szukasz niezapomnianych wrażeń i oczekujesz profesjonalnie przygotowanego wyjazdu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapewniamy bezpieczne narciarstwo na wysokim poziomie w przystępnej cenie.

Wszystkiego czego oczekujesz od dobrej zabawy i niezapomnianej przygody znajdziesz tylko u nas!