Największy wybór hoteli i apartamentów w Livigno
W naszej ofercie znajduje się 50 hoteli oraz 131 apartamentów

Rezerwacja i infolinia
tel. 58 500 80 55

Jak rezerwować?

 • Wybór oferty:
   

Aby dokonać wyboru można skorzystać z wyszukiwarki zamieszczonej na stronie głównej, która jest bardzo prosta i intuicyjna.Pozwoli ona odnaleźć spośród setek oferty wyłącznie te, spełniające Państwa wymogi. Po kliknięciu przycisku szukaj można zobaczyć listę ofert spełniających wybrane kryteria.

Jeżeli nie mają Państwo czasu na wyszukiwanie ofert proszę wypełnić i wysłać do nas formularz zapytania, dzięki któremu będziemy mogli wyszukać dla Państwa najlepiej pasujące oferty,  które wyślemy bezpośrednio na Państwa e-mail.

 • Rezerwacja
   

Po dokonaniu wyboru  i znalezieniu odpowiedniego terminu wyjazdu prosimy o dokonanie rezerwacji oferty poprzez kliknięcie przycisku rezerwuj. Na ekranie wyświetli się formularz zgłoszeniowy, w którym prosimy o podanie danych osoby rezerwującej, dane uczestników wyjazdu oraz napisać ewentualne uwagi dotyczące rezerwacji.

Wypełnienie formularza nie oznacza jednak gwarancji wyjazdu(nie jest to zawarcie umowy w rozumieniu kodeksu cywilnego) i jednocześnie nie obliguje Państwa do ponoszenia jakichkolwiek kosztów, gdyż jest to rezerwacja wstępna. Wypełniony na stronie internetowej formularz zgłoszeniowy zostaje automatycznie przesłany do naszego biura w celu wygenerowania umowy. Należy zwrócić szczególną uwagę na wpisywane dane uczestników oraz rezerwowane terminy.

 • Podpisanie umowy i płatności
   

Umowę wraz warunkami uczestnictwa wysyłamy do Państwa za pomocą adresu e-mail. Czytelnie podpisaną umowę oraz potwierdzenie dokonania przelewu odsyłają Państwo do naszego biura.

Wpłata zaliczki  w wysokości 30% ustalonej ceny dokonuje rezerwacji wyjazdu, pozostałe 70% należy wpłacić na 30 dni przed datą rozpoczęcia imprezy turystycznej!

 Na 37 dni przed wyjazdem otrzymacie od nas Państwo przypomnienie o płatności  i terminie wyjazdu  na e-mail.         W przypadku wyjazdów, gdzie termin od podpisania umowy do dnia wyjazdu  jest krótszy niż 30 dni należy wpłacić całość należności w dniu podpisania umowy.
Wpłaty można dokonać dowolnym przelewem bankowym lub poprzez bezpieczny serwis transakcyjny Transferuj.pl generowany na naszej stronie.Potwierdzenie wpłaty jest równoznaczne z zakończeniem rezerwacji i dokonaniem sprzedaży.  Prosimy o przestrzeganie ustalonych terminów płatności - gwarantuje to utrzymanie wstępnie rezerwowanych miejsc.

 • Potwierdzenie
   

Po otrzymaniu podpisanej umowy oraz zaksięgowaniu płatności otrzymują Państwo potwierdzenie rezerwacji poprzez   e-mail, a w przypadku krótkiego terminu do wyjazdu sms-em.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.