Największy wybór hoteli i apartamentów w Livigno
W naszej ofercie znajduje się 50 hoteli oraz 131 apartamentów

Rezerwacja i infolinia
tel. 58 500 80 55

Apartamenty

Apartamenty to mieszkania w całości lub częściowo przeznaczone do wynajęcia, prosimy ich nie mylić z apartamentami hotelowymi.

Posiadają one część sypialną oraz mieszkalną z wydzieloną kuchnią lub aneksem kuchennym oraz z łazienką. W każdym apartamencie znajduje się wyposażona kuchnia w podstawowe naczynia, sztućce, szklanki, kuchenkę elektryczną lub gazową, piekarnik, opiekacz, lodówkę, zmywarkę. W zależności od standardu apartamentu wyposażenie może się różnić. Korzystanie z wody, energii elektrycznej, gazu jest zawarte w cenie. Korzystanie z pozostałej infrastruktury typu: przechowalni nart, siłowni, sauny zgodnie z warunkami umowy.

Środki czystości, higieniczne oraz ręczniki leżą w zakresie Klientów, pościel i koce są najczęściej na wyposażeniu apartamentu, o ile umowa nie stanowi inaczej.

Kaucja zwrotna jest opłacana przez Klienta w momencie zakwaterowania i zwracana w chwili wykwaterowania, po sprawdzeniu apartamentu przez obsługę.

Sprzątanie apartamentu jest najczęściej wliczone w cenę, co nie zwalnia Klientów z utrzymywania go czystości.

W zależności od typu oferty w cenie apartamentu może się znaleźć opłata klimatyczna, parking, korzystanie z telewizji. 

Recepcje czynne są w dniu zakwaterowania co najmniej do godz. 22.00, lecz klienci przyjeżdżający po godz. 20:00 zobowiązani są powiadomić wcześniej recepcję telefonicznie. Doba w apartamentach zaczyna się od godz. 17.00, a w dniu wyjazdu klucze należy oddać do godz. 10.00.

Wszystkie opisy apartamentów mają charakter informacyjny. Faktyczny układ apartamentów może się nieznacznie różnić od układu wynikającego z opisu. Wszystkie zdjęcia pochodzą z opisywanych obiektów, jednak nie wszystkie apartamenty są identyczne. Zamieszczone zdjęcia pokojów są przykładowe, więcej zdjęć, w tym zdjęcia z różnych typów pokojów, dostępne są w większości przypadków w galeriach na naszej stronie.